Petr Němeček
Drobečková navigace

Úvod > Blog

Blog


Štítky:

Jak funguje vyhledávání u seznam.cz?

Datum konání: 31. 3. 2015

Velmi často se mě lidé na jednáních ptají, jak fungují vyhledávače. Dušan Janovský ze společnosti Seznam.cz a.s. se nedávno v rozhovoru s Lukášem Pítrou rozpovídal o tom, jak to vlastně český vyhledávač funguje.Report: Jaký byl 2. Plzeňský Barcamp?

Datum konání: 28. 3. 2015

Barcampové akce bývají nesmírně inspirativní, a protože jsem se den před loňským Plzeňským Barcampem loučil se svobodou :), byla to zároveň také má první možnost celou akci okusit na vlastní kůži.Responzivní design? Ano, nebo ne?

Datum konání: 17. 3. 2015

Mnoho majitelů webů dnes řeší, jestli předělat web do responzivního kabátu.Jaké bylo školení obsahového marketingu od Honzy Ambrože? - Dokončení

Datum konání: 10. 3. 2015

Předchozí díl byl především o přípravné části při tvorbě obsahu. Nyní je čas se posunout na návrhovou část.Jaké bylo školení obsahového marketingu od Honzy Ambrože?

Datum konání: 2. 3. 2015

Pokud se snažíte prorazit na internetu se svými vlastními webovými stránkami, zcela jistě vás nemine nutnost tvorby obsahu. Jak se ale "ten obsah" tvoří? Co na ten web dát, aby byl pro lidi zajímavý? A kdo jsou vlastně ti lidé, co mají na ten web chodit?Pořádáme staronový seminář - "Jak využít internet k podpoře prodeje"

Datum konání: 17. 2. 2015

Pokud přemýšlíte o tvorbě nového webu, nebo už web máte a z nějakého důvodu nefunguje, jak by měl, tak přijďte na náš seminář "Jak využít internet k podpoře prodeje". Jak se nenechat napálit při prodeji domény

Datum konání: 9. 2. 2015

V minulém článku jsem popisoval, podle čeho vybírám společně se zákazníky doménu pro jejich projekty. Pokud už ale doménu máte, tak bych vás rád upozornil na nekalé praktiky kolem prodeje domén. Jak vybrat doménu?

Datum konání: 7. 2. 2015

Podobně, jako lidé mají svá jména, tak i weby jsou nositeli svých jmen. Říká se jim domény. Na rozdíl od jmen lidských ta webová musí být vždy unikátní, tzn. že nemohou existovat dvě stejné domény.  Jak tedy vybrat tu správnou doménu, když už jich je v dnešní době tolik obsazených?