Drobečková navigace

Úvod > Rozhovory

Rozhovory


JAK V KRIZI PŘEDBĚHNOUT KONKURENCI?

Začněte efektivně pracovat s daty a reporty! Poradíme vám, jak na to. Díky online webináři, který připravilo PROFICIO a Databy, se dozvíte: Proč jsou data tak důležitá pro obchodní rozhodování. Kde můžete díky Business Intelligence ušetřit a na čem vydělat. Jaké nástroje potřebujete a kde začít. Dáme vám příklady z praxe a ukážeme, co funguje Můžete se těšit na moderátora Petra Němečka, známého obchodního mentora a Key Account Managera v PROFICIU. Hostem mu bude Head of BI v Databy Jakub Kaláb.

Více

Publikováno 2. 11. 2022 11:56

Jak vést autonomní obchodní tým

Petr Němeček pomáhá členům svého týmu stát se úspěšnějšími obchodníky a odborníky v online marketingu. Do svého týmu předává zkušenosti ze zhruba 2000 obchodních jednání a desítek školení a konferencí. Spolu se svým týmem za poslední 3 roky zdvojnásobit obrat společnosti. Ke své práci používá moderních sales nástrojů a postupů. Pro nové obchodníky má v praxi osvědčený adaptační plán, díky kterému se novým obchodníkům daří hned od začátku.

Více

Publikováno 16. 10. 2022 13:11

Jaké aktivity dělá top obchodník, aby se mu v obchodě dařilo

Petr je elitní obchodník a během natáčení prozradil, jak to dělá, že se mu daří, jak udržuje svoji sebekázeň, jak udržuje vztahy se zákazníky a co ho motivuje jít dál. Probrali jsme i otázku, jak se postavit k vytvoření vlastního týmu obchodníků, na co si dát pozor, a jestli je vůbec vlastní tým tou jedinou cestou, když chce top obchodník postoupit ve své kariéře. Budu rád, když mi v komentářích napíšete, co jste si z dnešního dílu odnesli a jakým způsobem to zapracujete do svých aktivit.

Více

Publikováno 16. 10. 2022 13:10