Drobečková navigace

Úvod > Reference

Reference


Šárka Králíčková

Petr umí fantasticky spojovat lidi a čísla. Nastavuje si laťku vysoko nejen pro sebe, ale i pro své okolí. Vidím, jak pohání firmu vpřed. Sales tým pod jeho vedením úplně mění pravidla obchodu. Neustále na sobě pracuje a experimentuje s novými nápady. Díky spolupráci s Petrem zrealizujete své nápady ve velkém. Těším se na další pokračování , protože s leaderem s velkým L chce pracovat každý.


Publikováno 10. 10. 2022 23:46

David Kolář

Obrovské charisma, tah na branku a hlavně kontinuita. Tohle jsou 3 nejzásadnější věci, které odděluji Petra od ostatních lidí v oblasti sales a managementu. Pokud jste někdy hledali špičkového člověka na budování obchodního týmu, firmy, nebo její vedení mohu vřele doporučit.


Publikováno 10. 10. 2022 23:46

Martin Hladík

Petr je inspirací pro obchodníky. Do svého obchodního týmu předává jak své bohaté zkušenosti, tak novinky ze salesu. Skvěle dokáže každého obchodníka posouvat k lepším výsledkům formou moderních manažerských metod a postupů. Dokladem může být fakt, že za poslední 3 roky dokázal více než zdvojnásobit obrat celého obchodního týmu. K tomu všemu je navíc pohodový člověk, se kterým je radost pracovat.


Publikováno 10. 10. 2022 23:45

Jan Hadrava

Obchodní ředitel, jak má být. Žádné hnaní výsledků bičem, ale pomocnou rukou, vysokou úrovní vzdělávání a rodinným přístupem mezi kolegy.


Publikováno 10. 10. 2022 23:45