Petr Němeček Hledám kolegy
Drobečková navigace

Úvod > Blog

Blog


Byl jsem hostem v pořadu "Já nic nechci"

Datum konání: 8. 10. 2015

Před nedávnem jsem přijal pozvání Jana Laibla do jeho pořadu Já nic nechci. Bavili jsme se zejména o obchodu, sebekázni a o tom, jak se věnovat stálým zákazníkům. Výsledek můžete vidět na videu v tomto článku.Jaký byl letošní copycamp?

Datum konání: 5. 10. 2015

Poslední záříjový pátek z rána jsem nasedl v Plzni na Pendolino a vyrazil na filozofickou fakultu Karlovy univerzity v Praze. Nebylo tedy úplně náhodou, že v pořadí již 5. copycamp nesl podtitul "zpátky do školy". 4 nejčastější mýty o SEO, se kterými se setkávám

Datum konání: 31. 8. 2015

Během své praxe se často setkávám s mylnými názory na to, jak realizovat SEO (optimalizace pro vyhledavače). Inspirovalo mě to k napsání článku, kde shrnuji nejčastější mylné názory, co to je SEO.Poznejte 17 knih, které mě v profesním životě nejvíce ovlinily

Datum konání: 9. 7. 2015

Je tu doba dovolených a tak i trochu více času na své osobní zájmy, dovolenou a třeba i četbu knih. Pokud hledáte doporučení, kterou knihu o dovolené otevřít, pak jsem dal dohromady 17 knih, které považuji za svůj dosavadní život za ty, které mě nejvíce ovlivnili.5 tipů, jak získat lokální zákazníky díky internetu

Datum konání: 23. 6. 2015

V tomto dnešním článku vám prozradím 5 tipů, díky kterým budete lépe získávat zákazníky z vašeho okolí. Jak funguje vyhledávání u seznam.cz?

Datum konání: 31. 3. 2015

Velmi často se mě lidé na jednáních ptají, jak fungují vyhledávače. Dušan Janovský ze společnosti Seznam.cz a.s. se nedávno v rozhovoru s Lukášem Pítrou rozpovídal o tom, jak to vlastně český vyhledávač funguje.Report: Jaký byl 2. Plzeňský Barcamp?

Datum konání: 28. 3. 2015

Barcampové akce bývají nesmírně inspirativní, a protože jsem se den před loňským Plzeňským Barcampem loučil se svobodou :), byla to zároveň také má první možnost celou akci okusit na vlastní kůži.Responzivní design? Ano, nebo ne?

Datum konání: 17. 3. 2015

Mnoho majitelů webů dnes řeší, jestli předělat web do responzivního kabátu.Jaké bylo školení obsahového marketingu od Honzy Ambrože? - Dokončení

Datum konání: 10. 3. 2015

Předchozí díl byl především o přípravné části při tvorbě obsahu. Nyní je čas se posunout na návrhovou část.Jaké bylo školení obsahového marketingu od Honzy Ambrože?

Datum konání: 2. 3. 2015

Pokud se snažíte prorazit na internetu se svými vlastními webovými stránkami, zcela jistě vás nemine nutnost tvorby obsahu. Jak se ale "ten obsah" tvoří? Co na ten web dát, aby byl pro lidi zajímavý? A kdo jsou vlastně ti lidé, co mají na ten web chodit?