Drobečková navigace

Úvod > STARÁ STRUKTURA > Služby

Služby

Na všech níže uvedených službách úzce spolupracuji se společností Antee s.r.o, která je od roku 2000 jednou z tradičních českých společností zabývající se výrobou webových stránek.

Výroba webů na míru

Při výrobě nového webu postupujeme nejčastěji takto:

Předvýrobní analýza Výroba obsahu webu  Grafický návrh webu Bezproblémový provoz Další rozvoj webu
Zjišťujeme důležité informace, které budou pro celou realizaci webu klíčové (analýza klíčových slov, analýza cílové skupiny, návrh struktury, wireframy apod.)  Obsahově chudý web nemá dnes prakticky žádnou naději na úspěch. Velký důraz proto klademe na obsah celého webu. Díky srozumitelnému redakčnímu systému jej navíc můžete kdykoli jednoduše doplnit o nejnovější informace.

V souladu s předvýrobní analýzou navrhujeme takový design stránek, který zaujme vaši cílovou skupinu.

Za 15 let naší činnosti provozujeme přes 3700 webových projektů a proto musí být vše sladěno tak, aby byl provoz bez sebemenších problémů. Prosadit se v prostředí internetu a plnit plánované cíle stránek je během na dlouhou trať. Pouze systematickou činností pod vedením odborníků máte šanci v dnešní džungli internetu uspět. Spojte se s odborníky v oblasti online marketingu.

Dříve se říkalo, že firma co nemá web, tak jakoby nebyla. Tyto doby jsou už pár let za námi a až na zaryté odpůrce internetu má dnes web téměř každá společnost. Dnešní webové stránky osobně vnímám jako součást obchodních a marketingových aktivit každé firmy. Web je také často prvním místem, na kterém má váš potenciální zákazník možnost se s vámi seznámit. Vězte, že už během této první návštěvy webu si návštěvník buduje první dojem o tom, jaká vaše firma je.